Strona główna

2015-02-06 09:03

         Z dniem 9 lutego 2015 roku upływa czteroletnia kadencja 11   prokuratorów rejonowych z okręgu gdańskiego.  Nominacje prokuratorom kadencyjnym  5  lutego 2015 roku  w Warszawie wręczył Prokurator  Generalny.    

       Z dotychczas pełniących  funkcję, na kolejną kadencję nominacje otrzymali:  

- prokurator Marek Kopczyński w Prokuraturze Rejonowej w Kartuzach,

- prokurator Teresa Rutkowska – Szmydyńska w Prokuraturze Rejonowej w Pruszczu Gdańskim,

- prokurator Jarosław Kembłowski w  Prokuraturze Rejonowej w Starogardzie Gdańskim. 

         Nowi Prokuratorzy Rejonowi zostali powołani w ośmiu prokuraturach.          W Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Oliwa w Gdańsku prokurator Ewa Burdzińska, pełniąca w tej jednostce od października 2008 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z  21 letnik stażem pracy. Do czerwca  2005 roku pracowała w byłej Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Południe w Gdańsku, w tym od maja 2003 roku pełniła funkcję Kierownika Działu. Od lipca 2005 roku, po reorganizacji gdańskich prokuratur rejonowych, pracowała w Prokuratorze Rejonowej Gdańsku - Śródmieście w Gdańsku, pełniąc funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego.   

         W Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku prokurator Grażyna Starosielec, pełniąca w upływającej kadencji  funkcję Prokuratora Rejonowego w Kościerzynie.  Jest prokuratorem z 17 letnim stażem pracy. Do czerwca 2005 roku pracowała w byłej Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Południe w Gdańsku. Od lipca 2005 roku, po reorganizacji gdańskich prokuratur rejonowych, pracowała w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku. Od stycznia 2006 roku pełniła w tej jednostce  funkcję Kierownika Działu.   

        W Prokuraturze Rejonowej w Gdyni prokurator Małgorzata Goebel, pełniąca w tej jednostce od października 2007 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z 19 letnim stażem pracy. Do czerwca 2005 roku pracowała w byłej Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Północ w Gdańsku, w której od stycznia 2004 roku pełniła funkcję Kierownika Działu. Od lipca 2005 roku, po reorganizacji gdańskich prokuratur rejonowych, pracowała w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Oliwa w Gdańsku, w której od stycznia 2006  roku pełniła funkcję  Zastępcy Prokuratura Rejowego. 

       W Prokuraturze Rejonowej w Kościerzynie prokurator Mariusz Duszyński,  pełniący w tej jednostce od czerwca 2011 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z 19 letnim stażem pracy. Do czerwca 2005 roku pracował w byłej Prokuraturze Rejonowej  Gdańsk-Południe w Gdańsku. Od lipca 2005 roku, po reorganizacji  gdańskich prokuratur rejonowych, pracował  w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku.     

        W  Prokuraturze Rejonowej w  Kwidzynie prokurator  Tomasz Trzeciak. Do kwietnia 2013 roku   był prokuratorem   Wojskowej Prokuratury Garnizonowej, w tym od 2008 roku pełnił funkcję Kierownika Działu w Prokuraturze Garnizonowej w Elblągu. W związku rozformowaniem jednostki wojskowej, w której pełnił zawodową służbę wojskową, został odwołany ze stanowiska  prokuratora  prokuratury  garnizonowej i w listopadzie 2013 roku  powołany na stanowisko prokuratora Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz –Północ w Bydgoszczy. Od maja 2014 roku pracuje w Prokuraturze Rejonowej w Starogardzie Gdańskim.  

       W Prokuraturze Rejonowej w Pucku prokurator  Sławomir Dzięcielski, pełniący w tej jednostce od lipca 2013 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z 10 letnim stażem pracy.  Do czerwca 2005 roku pracował w byłej Prokuraturze Rejonowej  Gdańsk - Południe w Gdańsku, a od lipca 2005 roku,po reorganizacji gdańskich prokuratur rejonowych, w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku. Od lipca 2007 roku do marca 2010 roku pracował w Prokuraturze Rejonowej w Gdyni. Jest finalistą I edycji Konkursu Prokurator  Roku, która odbyła się w 2013 roku.     

       W Prokuraturze Rejonowej w Tczewie prokurator Ewa Ziębka, pełniąca w tej  jednostce od kwietnia 2014 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z 20 letnika stażem.  Do kwietnia 2014 roku pracowała w Prokuraturze Rejonowej w Malborku.  

       W Prokuraturze Rejonowej w Wejherowie prokurator Lidia Jeske, pełniąca w tej jednostce od marca 2005 roku funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego. Jest prokuratorem z 27 letnik stażem. Do grudnia 1991 roku pracowała w byłej Prokuraturze Rejonowej w Gdańsku. Od stycznia 1992 roku pracuje w Prokuraturze Rejonowej w Wejherowie. W  okresie od października 2004 roku do marca 2005 roku pełniła funkcję Kierownika Działu.   

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku © 2006 - 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone