Komunikaty Rzecznika Prasowego
Zmiany kadrowe


  • Z dniem 24 marca br. Prokurator Generalny powierzył funkcję Prokuratora Okręgowego w Gdańsku prokuratorowi Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Dariuszowi Różyckiemu . Prokurator Dariusz Różycki dotychczas pełnił funkcję Prokuratora Rejonowego Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku.   
  • Z dniem 14 kwietnia br. Prokurator Generalny powierzył funkcję Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Gdańsku prokuratorowi Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Krzysztofowi Skierskiemu. Prokurator Krzysztof Skierski od 05 lipca 2005 roku pełnił w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku funkcję wizytatora, a przed tą datą funkcję Prokuratora Rejonowego byłej Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Południe w Gdańsku .
  • Z dniem 17 kwietnia  br. Prokurator Apelacyjny w Gdańsku powierzył funkcję Prokuratora Rejonowego Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prokuratorowi Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Witoldowi Niesiołowskiemu, który dotychczas pełnił funkcję Prokuratora Rejonowego w Pucku.
  • Z dniem 17 kwietnia br. Prokurator Apelacyjny w Gdańsku powierzył funkcję Prokuratora Rejonowego w Pucku Piotrowi Styczewskiemu prokuratorowi  Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.


Tekst pochodzi ze strony Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. © Wszelkie prawa zastrzeżone.
[http://www.prokuratura.gda.pl/index.php?cat=2&id=29]