Komunikaty Rzecznika Prasowego
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem


        22 lutego 2016 roku to Dzień Ofiar Przestępstw. Rozpoczyna on tegoroczne obchody  Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym  Przestępstwem.  

       Celem obchodów, jak co roku jest zwrócenie szczególnej uwagi  na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. 

      Od 22 do 26 lutego 2016 roku zapraszamy osoby pokrzywdzone przestępstwem do Prokuratury Okręgowej oraz wszystkich prokuraturach rejonowych okręgu gdańskiego. Osoby te będą mogły spotkać się z prokuratorami, porozmawiać i uzyskać  informacje dotyczące przysługujących im  uprawnień, jak i sposobu załatwienia sprawy.   

       W siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyznaczeni prokuratorzy będą do dyspozycji osób zainteresowanych w godzinach od 9.30 do 13.30.    

      Szczegółowe informacje dotyczące godzin dyżurów w prokuraturach rejonowych są dostępne na tablicach informacyjnych poszczególnych jednostek. Informacje takie można uzyskać  również  telefonicznie.

       Adresy oraz telefony kontaktowe wszystkich prokuratur okręgu gdańskiego dostępne są na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Gdańsku: www.gdansk.po.gov.plTekst pochodzi ze strony Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. © Wszelkie prawa zastrzeżone.
[http://www.prokuratura.gda.pl/index.php?cat=2&id=559]